Elexbet Para Yatırma Seçenekleri

Elexbet’teki bankacılık metotları uygun ve Visa, MasterCard, Papara, Jeton ve Hisse Kasa gibi alternatifleriniz var. Bu, başkaları kadar değil ve hemde tek PayPal sitesi değil, bu %n bir miktar daha çok detaylılığı seçenek ettiğimiz için bir miktar hayal kırıklığı yaratıyor ve de bilhassa E-Cüzdan alternatifleriyle bonuslarınızı talep edemeyeceğiniz için.
Ödeme yöntemine bağlı şeklinde belli muhtelif para yatırma limitleri vardır. Papara için 150 TL olmasına rağmen, fazlası formül için asgari depozito 10 TL ‘dir; maksimum meblağ, banka kartlarıyla 20.000 TL ‘den Papara ile 30.500 TL’ ye kadar değişmektedir.

Para Çekme İşlemleri

Elexbet’te para çekme ile ilgili Istikametten aşağıdakilere ilgi etmelisiniz. Para çekme işlemine destur verilmeden evvel hesabınızı doğrulamanız gerekir. Ayrı olarak, para yatırmak için kullanmış olduğunuz yöntemle de para çekmeniz gerekir. Elexbet, para çekme sınırlamaları getirmemektedir, bu sebeple bu, bankacılık yönteminize makul olacaktır.
MasterCard ile para çekiyorsanız, bu henüz derinlemesine tek süreçtir. Para çekme meblağ yatırılan tutarla hudutludur, bu sebepten buna ilgi edin.