Safirbet ile Güvenilir Bankacılık

Safirbet, ödeme seçeneklerine geldiğinde de güçlü bir performans sergiliyor. Aslında, Banka Havalesi, Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Ecocard, Money Gram, NETeller, Paysafecard, Skrill, Speedcard, Ukash ve Western Union ile sahalara para yatırma ve çekme yapmak mümkündür. Çok fazla seçenek bulunmaktadır. Bekleme süreleri açıkça değişebilir ve yaklaşık 48 saat içinde e-Cüzdan yöntemleri için en hızlıdır.

Bazı sitelerden farklı olarak, aşırı para çekme ya da para yatırma ücreti yoktur ve azami ve asgari para yatırma ve para çekme miktarları kullanılan ödeme yöntemine göre değişmekle birlikte, endüstri standartlarına uygundur.

Havale İşlemleri İçin Diğer Seçenekler

Safirbet, kurumsal altyapısı en sağlam olan sitelerden birisidir. Yerli ya da yabancı bütün aracı platformları kullanarak para çekme işlemlerini yapabilirsiniz. Yukarıda verilenler yabancı havale platformlarıdır. Papara, Anında Havale, Hızlı QR gibi platformları da kullanarak anında havale işlemini yapabilirsiniz. Safirbet, bu işlem kapsamında üyelerinden herhangi bir ücret talebinde bulunmamaktadır. Bu hesaplardan, kendi bankanıza işlem yapmak için uygulamalar tarafından ufak bir miktar ücret alınmaktadır.